MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Cyberoam

Cyberoam NG Serisi yeni gelişen tehditlere karşı korumak için kuruluşlara yeni nesil güvenlik özellikleri sunar.

 

Gelişmiş Uygulama Kontrolleri

Cyberoam esnek yapısı sayesinde, 3000 yakın uygulamaya; kimlik bazlı, zamanlı ve ugulamaya özel bant genişliği filtrelerini çok kolay oluşturabilir. Gelişmiş uygulama kontrolleri; risk seviyelerine, özelliklerine ve teknolojisine dayalı sınıflandırabilir.. Pro-aktif koruma listesine eklenen uygulamalar, Cyberoam yöneticisine elle müdahale etmesine ihtiyaç bırakmaz.

 

Web Application Firewall

Web Application Firewall Cyberoam NG serisi UTM cihazlar üzerinde bir modül olarak kullanılabilir. Ayrı bir WAF cihazı yatırımı yapmaya gerek kalmadan, bilgisayar korsanlarına karşı ,web sunucuları ve web uygulamalarını korur.

 

Yeni Bağlantı Teknolojileri desteği, 4G/LTE

4G / LTE – Cyberoam,  yeni bağlantı teknolojileri desteği ile Kablosuz WAN üzerinden yüksek hızlı gelecek için hazır haldedir. Basit bir USB modem ile balantı sağlanarak Cyberoam üzerinde dağıtmak çok kolaylalmıştır.

 

İlk ve Tek , Cihaz Üzerinde Raporlama

Cyberoam cihaz üzerinde özel bir raporlama çözümü sunan ve ücretsiz dağıtarak maliyet tasarrufu sağlayan, ilk ve tek UTM dir.1000 üzerinde gerçek zamanlı günlükleri ve derinlemesine, anlaşılabilir, ayrıntılı ve grafiksel raporları ile kuruluşlara güvenlik-adli analizlerinde yardımcı olmaktadır.

 

Layer 8 Teknolojisi ile kimlik-tabanlı Kontroller

Cyberoam'un Layer 8 Teknolojisi 8. katman ağ protokolü yığınında  kullanıcı kimlikleri oluşturulabilir. Bu, yöneticilerin şebekede bulunan kullanıcıların, internet etkinliğini belirleme, kullanıcı adı ile politika yazma ve raporlarını isim olarak alabilmesine olanak sağlamaktadır

 

Gelişmiş Tehdit Koruması

Cyberoam NG serisi, yeni gelişen tehditlere karşı koruma sağlamak için Saldırı Önleme Sistemi , Ağ Geçidi Anti-Virus/Anti-Spyware , Ağ Geçidi Anti-Spam , Web & İçerik Filtreleme ve Giden Spam Korumasında ultra güvenlik üretir.

 

FUSION Teknoloji

Cyberoam donanımsal güvenlik duvarı ağ, uygulama ve kullanıcı kimlik tabanlı güvenlik için durum bilgisi ve derin paket incelemesi yapılabilir Eşsiz FUSION Teknoloji ağların güvenliği, bağlantı ve verimlilik avantajları karıştırma, tek bir güvenlik duvarı ara yüzü üzerinden, birden fazla güvenlik özellikleri politikası oluşturulmasına olanak tanır.

 

Sanal Özel Ağ

Cyberoam VPN (IPSec ve SSL) Tünel Teknolojisi ile uç noktaları birleştirerek, sanal ağlarımız güvenli bir şekilde konuşmasını ücretsiz olarak sunmaktadır.

Cyberoam NG serisi cihazlar diğer güvenlik özellikleri; Ağ Geçidi Anti-Spam , Bant Genişliği Yönetimi , Saldırı Tespit-Önleme, 3G/4G/WiMAX bağlantı , IM Arşivleme ve Kontrol , Çoklu Link Yönetimi , IPv6 Ready , Trafik Discovery ve Wi-Fi cihazlar.

 

 

may bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamir
 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE Telefon: +90 312 384 2582 Faks: +90 312 384 20 48TwitterFacebook