MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Teknik Özellikler

 

Değer katan teknik özellikler

Orkestra platformu içerisinde bir çok değer sağlayan teknoloji kullanılmaktadır. Tüm teknolojilerden bahsetmek uzun süreceğinden değer katan en önemli teknik özellikler anlatılmıştır.

İşletim Sisteminden Bağımsız Çalışma

Orkestra sunucusu işletim sisteminden bağımsız olarak çalışmaktadır. İşletim sisteminden bağımsız çalışmanın işletmeye olan faydaları aşağıda listelenmiştir.

  • Tüm işletim sistemi versiyonlarında problemsiz çalışması sayesinde bakım maliyetlerini düşürür.
  • Ücretsiz işletim sistemleri ile lisans maliyetlerinin düşürür.
  • İşletme kendisine en uygun işletim sistemini kendisi seçer.

Veritabanı Bağımsız Çalışma

Orkestra 25 farklı veritabanında ve bu veritabanlarının bir çok versiyonunda sağlıklı bir biçimde çalışabilmektedir.Veritabanı sağımsız çalışmanın işletmeye olan faydaları aşağıda listelenmiştir.

  • Ücretsiz ve açık kaynak veritabanları ile maliyetler düşürülür.
  • İşletmenin var olan lisansları kullanarak çözüm elde etmesi sağlanır.
  • İşletme kendisi için en uygun veritabanını seçer.

Donanım Bağımsız Çalışma

Orkestra farklı donanım profillerinde kararlı olarak çalışabilmektedir. Donanım bağımsız çalışmanın işletme açısından faydaları aşağıda listelenmiştir.

  • Düşük hafıza ve işlem gücü sayesinde eski donanımlarda çalışır; bu sayede donanım harcamaları düşer.
  • Düşük donanım profillerinde yüksek performans ile çalışır; hızlı çalışması sayesinde verimliliği arttırır.
may bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamir
 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE Telefon: +90 312 384 2582 Faks: +90 312 384 20 48TwitterFacebook