MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Genel Özellikler

Orkestra içerisinde yer alan her enstrüman özeldir

Orkestra kurumlara çözüm sunmak için oluşturulmuş Akıllı İş platformudur. Orkestra'nın temeli, enstrümanları arasındaki uyum ve ahenktir. Yazılımı oluşturan enstrümanların birbirleri ile kararlı ve tutarlı bir bütün olması için tüm çözümlerde bazı ortak özelliklerin olması sağlanmıştır.

Orkestra sunduğu bu ortak özellikler sayesinde kaliteli ve hesaplı çözümler sunabilmektedir.

Güvenlik

Orkestra ile şirket bilgileriniz güvende

Orkestra şirket bilgilerini korumak için yapısında bir çok özellik barındırmaktadır. Bu özelliklerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

Şirket Bilgilerinin Korunması : Güvenlik Önlemleri

Güvenlik kişi, kurum ya da kuruluşların içeriden veya dışarıdan gelebilecek tehdit, taciz, sabotaj, yangın gibi olaylara karşı alınacak tedbirler zincirine denir." (Wikipedia)

Sözlük tanımından da anlaşılacağı üzere güvenlik dışarıdan ve içeriden gelen tehditler için oluşturduğumuz tedbirlerdir.

İnternetin yaygınlaşması ve şirket içi ağların oluşturulması ile güvenlik çok daha önem kazanmaktadır.

Orkestra bir çok farklı katmanda güvenlik için çözümler sunmaktadır.

Haberleşme Güvenliği

Orkestra tüm haberleşmesini bankacılık işlemlerinde de kullanılan güvenli haberleşme katmanı ( SSL ) üzerinden yapabilmektedir.

Güvenli haberleşme katmanı (SSL) sayesinde bilgilerin bütünlüğü ve gizliliği sağlanmaktadır. Güvenli haberleşme katmanı üzerinden gönderilen bir bilginin araya girilerek elde edilmesi pratik olarak mümkün değildir.

Anahtar Dosya veya Sertifika Kullanımı

Orkestra içerisinde anahtar dosya veya sertifika kullanımı ile kulanıcı şifre güvenliğini güçlendirmiştir. Özellikle internet kafelerden veya güvensiz yabancı bilgisayarlardan giriş yapan kullanıcılar için tavsiye edilmektedir.

Anahtar dosya kullanımı veya sertifika kullanımı kullanıcı bazında yapılabilmektedir.

 

Yetkilendirme

Rol Tabanlı Yetkilendirme

En sade yetkilendirme seçeneğidir.Rolleri daha önceden tanımlanmış bir sistemde, yeni bir kullanıcının yetkilendirmesi saniyeler içerisinde yapılabilmektedir.

Bir kişi için birden fazla rol tanımı yapılabilmektedir. Rol tanımları yanında diğer yetkilendirme seçenekleri de aynı anda desteklenmektedir.

Kayıt bazında Yetkilendirme

Kullanıcı her hangi bir kayıt tipi için yetkilendirilebilmektedir. Yetkilendirme sade yada detaylı bir arayüzle yapılabilmektedir.

Kurum bilgilerinin korunabilmesi için tüm yetkilendirme işlemlerinde birçok seçenek sunulmuştur.

may bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamir
 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE Telefon: +90 312 384 2582 Faks: +90 312 384 20 48TwitterFacebook