MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Orkestra Verimli Ekip Yazılımı

Orkestra, firmaların bilgilerini koruyan, verimliliklerini arttıran ve maliyetlerini düşüren Akıllı İş Platformu'dur.

Firmaların ekonomik olarak Orkestra'ya çok kolay sahip olabilmeleri için Orkestra'nın tüm işletmeler için aynı olan temel fonksiyonları kategorilendirilmiş ve firmaların hizmetine paketler olarak sunulmuştur.

Firmanızda Orkestra kurabilmek için Orkestra Ritim paketine sahip olmanız gereklidir. Orkestra Ritim paketi tüm işletmelerin ortak bazı ihtiyaçlarını karşıladığı gibi, diğer Orkestra paketleri içinde ortak özellikleri sağlamaktadır.

 

Orkestra RİTİM

Şirketinize ritim verin, herkes ritim içerisinde çalışsın

Orkestra Ritim tüm işletmelerin ortak olarak ihtiyaç duyduğu "Güvenli Dosyalama Yönetimi", "Güvenli E-Posta Sunucusu", "Faks Sunucusu", "Adres Yönetimi", "Toplu Gönderi Yönetimi" ve "Gelen-Giden Evrak" gibi enstrümanlarını içerisinde barındıran Orkestra ile tanışma paketidir.

Orkestra ritim işletmenizde Orkestra kurmak için gerekli bir pakettir. İçerisindeki Güvenli Dosyalama Sistemi ile birlikte, işletim sistemlerinin sunduğu dosyalama sisteminin çok ötesinde güvenli ve özelleştirilebilir bir dosyalama sistemi sunar.

Dahili e-posta sistemi ile birlikte sınırsız e-postayı yönetebilir ve tüm gelen/giden mesajları yedekleyebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın değişmesi yada formatlanması durumunda bile hiçbir bilgi kaybınız olmaz.

Adres ve gönderi yönetimi ile merkezi bir alanda yetkilendirilmiş adres defterinizi saklayabilirsiniz. Adres defterinizi çeşitli programlar ile LDAP üzerinden paylaşabilirsiniz.

Gönderi yönetimi ile tüm adreslere toplu olarak posta, e-posta, SMS ve faks gönderebilirsiniz. Yaptığınız tüm gönderileri firma ve kişiler ile otomatik olarak eşleştirilmekte ve ilişkilendirilmektedir.

may bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamir
 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE Telefon: +90 312 384 2582 Faks: +90 312 384 20 48TwitterFacebook