MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Orkestra Postacı

E-Postalarınıza her yerden ulaşın, yetkilendirin ve yönetin

Günümüzde tüm iş için yapılan yazılı iletişim e-postalar aracılığı ile yapılmaktadır. Bu yüzden her gün en çok kullanılan programlar genelde e-posta istemcileridir.

Orkestra Postacı, tüm postalarınızı düzenleyebileceğiniz ve ilişkilendirebileceğiniz dahili e-posta istemcisidir. Orkestra Postacı içerisine şirket dışında kullandığınız POP3 hesaplarınızı bağlayabilir ve tüm e-posta hesaplarınızı tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Mobil Cihazlarınızdan E-postalarınızı Görüntüleyin

Orkestra Postacı ile mobil cihazlarınızdan (cep telefonu, iPad, S-Pad vb.) ve web tarayıcılarınızdan e-postalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

may bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamir
 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE Telefon: +90 312 384 2582 Faks: +90 312 384 20 48TwitterFacebook