MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Orkestra Tıbbi Satış Otomasyonu (TSO)

Orkestra Tıbbi Satış Otomasyonu Medikal ve İlaç Firmalarına Özel Satış otomasyonu

Orkestra Tıbbi Satış Otomasyonu (TSO) medikal ve ilaç pazarlayan ve satışını yapan firmalara özel olarak tasarlanmıştır.

Pazarlama ve satış faaliyetlerinin her adımı sistem üzerine detaylı olarak girilmekte ve raporlanabilmektedir.

Çalışma planları ile satış personeli ve işletmedeki personelin günlük, haftalık ve aylık çalışma planları yapılmaktadır. Günlük verilen çalışma raporları ile planlar karşılaştırılmakta ve realizasyon hesabı yapılmaktadır. 

Satış ekibinizin zamana dayalı GPS bilgileri ile (mobil telefon ve araç tan gelen GPS bilgisi)  günlük çalışma raporunun karşılaştırılabilmesi.

Tüm harcama ve yatırımların yetkilendirilebilir şekilde saklanabilmesi. (Kullanıcıların bu bilgileri görmesi, yazdırması vb. tüm işlemler özel olarak yetkilendirilebilmektedir.)

may bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamir
 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE Telefon: +90 312 384 2582 Faks: +90 312 384 20 48TwitterFacebook