MENÜMAY BİLGİSAYARACİL DESTEK

Net Genie

         

    Live Demo    

 Username : admin   

 Password : admin

  Username : admin  

  Password : admin

   
   

Wi-Fi Güvenliği

NetGenie aynı anda, her yerden Wi-Fi ağıyla bağlanan dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar gibi birden fazla cihaz bağlamanıza olanak sağlayarak;  en üst güvenlik seviyesinde internette sörf keyfini sizlere sunar.

 
   

Ebeveyn denetimi

NetGenie pornografi gibi potansiyel olarak güvenli olmayan web siteleri ve uygulamaları engelleyerek aileniz için zararlı İnternet içeriklerine koruyucu kalkan olur. Web sitelerini ve internet uygulamalarını çocuk, genç, yetişkin olarak katagorilendirip, zamanlama kotasıyla beraber tam denetim sağlar. Çocuklarımız için, içerikleri kontrol edilmiş web gezintilerinde, kaygılarımızı en aza indirir

   

Güvenlik

NetGenie , Saldırı Önleme Sistemi ve Dahili Güvenlik Duvarı sayesin de Hacking ve saldırıları tespit ederek durdurur. Virüs ve kötü amaçlı yazılımlara maruz kalmamızı engeller. Wi-Fi ağında endüstri standarlarına uygun olarak gerekli şifreleme metotdlarını kullanıcılarına sunar

   

3G

NetGenie için 3G modem takarak, aynı zamanda aile içinde birden fazla üye ile 3G internet bağlantısı paylaşmak kolaydır. Kurulumu basit ve sorunsuzdur.

   

Ziyaretçi Dostu

Yabancılara ağ şifrenizin  paylaşım  riski olmadan, NetGenie ile arkadaşlarınıza ve  ziyaretçilerinize  internet erişimi verebilirsiniz.   Kolay Ziyaretçi Kurulumu ve Yönetimi sayesin de  Ziyaretçi' kullanıcısı oluşturarak  misafirlerinizin erişebileceği web siteleri ve uygulamaları yönetebiliriz.

   

Raporlama

Bağlı kullanıcıların internet faaliyetlerini fiziksel olarak izlemek zor bir görevdir. NetGenie internet oturumlarını kesmeden kullanıcıların, gerçek zamanlı web ve uygulama raporlarını verir. Erişim iznine bağlı olarak reddedilen veya kabul edilen isteklerini, olası virüs ve saldırıları loglar.

   

Web Tabanlı İzleme

NetGenie, yapılandırma ve kullanım kolaylığı sayesinde herhangi bir yazılım yüklemeye gerek duymaksızın ev-işyeri ağınızda veya dışardan cihaza erişim sağlayarak gerekli izlemeyi yapabilir.

 

Uzaktan Yönetim

NetGenie, Uzak web erişimi sayesinde cihaz üzerinde tam bir yönetim sağlayarak, anlık veya eski raporları görebilir,kullanıcıları izleyebilir, müdahale ederek erişim kısıtlamaları sağlayabilir. Fiziksel olarak yanında bulunmaya gerek duymaz.

may bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamirmay bilgisayar tamir
 Adres: Varlık Mahallesi Tanzimat Caddesi No: 45/A Yenimahalle - ANKARA / TÜRKİYE Telefon: +90 312 384 2582 Faks: +90 312 384 20 48TwitterFacebook